Злам акаунтів знаменитостей: Twitter заблокував всіх, хто міняв паролі за місяць.

Twitter заблокував всі акаунти, які намагалися змінити пароль протягом останніх 30 днів у зв’язку з інцидентом зі зламом акаунтів знаменитостей.

Зараз людям допомагають відновити доступ до своїх облікових записів. Користувачів попереджають, що якщо їх обліковий запис було заблоковано, це не обов’язково означає, що раніше його зламали. Розслідування ще триває.

«Через надмірну обережність і в рамках нашого вчорашнього реагування на інциденти, щоб захистити безпеку людей, ми зробили кроки, щоб заблокувати всі облікові записи, які намагалися змінити пароль облікового запису протягом останніх 30 днів», – заявили в прес-службі компанії.

Також в Twitter додали, що працюють над тим, щоб допомогти людям відновити доступ до своїх облікових записів якомога швидше, якщо вони були попередньо заблоковані.

«Це може зайняти додатковий час, оскільки ми робимо додаткові кроки для підтвердження того, що ми надаємо доступ законному власнику», – додали в Twitter.

Чтайте також:  Як не дати банку себе обдурити: на що звернути увагу в першу чергу

Нагадаємо, хакери зламали облікові записи десятків найбільших підприємців, політиків і компаній в Twitter. На зламаних акаунтів з’являлися повідомлення із закликом надсилати біткоіни на електронні гаманці. У відповідь обіцяли повернути криптовалюта в подвійному розмірі. У підсумку на електронні гаманці хакерів прийшло близько 300 перекладів на суму понад 110 тисяч доларів.