Кадирова обурили вибачення Зеленського перед мусульманами: «Доведеться відповісти переді мною»

Глава Чечні Рамзан Кадиров звернувся до президента України Володимира Зеленського і закликав того «визначитися зі своєю позицією і підтвердити вибачення» через відео студії «Квартал 95», яке його образило.


Про це Кадиров написав у Telegram.

Так, Кадиров опублікував уривок з інтерв’ю Зеленського Дмитру Гордону дворічної давнини. У ньому той вибачається перед мусульманами за своїх колег, які показали нарізку відео з Кадировим, що плаче, в шоу «Кварталу 95».

18 липня голова Чечні написав, що подивився це відео. За версією Кадирова, на ньому Зеленський «після прийнятих вибачень намагається щось з себе зобразити, викрутитися, вивернутися, намагається підняти себе».

«Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то вам доведеться відповісти переді мною не як перед главою республіки, а як перед сином першого президента Чеченської республіки, героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова, пам’ять якого ви образили!», — написав Кадиров.

Чтайте також:  Нам не страшно, – син Лукашенка про протести в Білорусі

«Я син загиблого батька, піхотинець великого лідера Володимира Путіна, захисник свого народу. Виберіть і ви, Володимире Олександровичу, найбільш відповідний для себе статус, визначтеся, нарешті, з тим, хто ви є. Ви нечесні й виверткі не тільки у своїх словах, але і в передвиборчих обіцянках. Обіцяли покласти край війні, але продовжуєте справу свого попередника Порошенка», — вважає Кадиров.

Також він закликав Зеленського зателефонувати Володимиру Путіну і оголосити йому про «закінчення цієї громадянської війни на сході України».

Нагадаємо, нещодавно російські журналісти видання «Проект» у своєму розслідувані заявили, що колишній московський рієлтор Павло Кротов може бути одним з номінальних власників бізнесу глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова та його близького друга, депутата Держдуми Адама Делімханова.
<