Google створив платформу для запису на тест на коронавірус – сайт не витримав великого попиту

Спеціальний сайт розробила дочірня компанія Google – Verily Life Sciences. Основна мета платформи – допомогти користувачам самостійно оцінити необхідність проходження тесту на коронавірус. Втім, ресурс не встояв перед напливом користувачів, які забажали скористатися послугою.

Платформа від Google не витримала попиту вже у перші кілька годин після запуску сайту в тестовому режимі. У Північній Каліфорнії сайт став видавати інформацію про те, що доступних записів на проходження тесту більше немає. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Деталі
Наразі не відомо яка саме кількість людей все ж скористалася сервісом та записалася на тестування.

У повідомленні компанії наголошується, що наразі можливості в плані проходження тестів на виявлення COVID-19 є обмеженими, і вони будуть розширені найближчими днями.

Президент США Дональд Трамп повідомив про розробку цього сайту в минулу п’ятницю, заявивши, що Google направила 1,7 тисячі співробітників на “дуже швидке” створення платформи, яка дозволяє користувачам оцінити необхідність проходження тесту на коронавірус.

Чтайте також:  Сніданок у київській школі не на жарт розлютив батьків: "Хто злизав масло і не доїв яблуко?"

Зараз сайт доступний тільки англійською мовою і вимагає від користувачів входу в обліковий запис Google.

Важливо пам’ятати про особисту гігієну себе та власного смартфона, адже саме наш улюблений ґаджет ми беремо до рук від 2600 до 5 тисяч разів щодня.