Нова розробка Ілона Маска Neuralink транслюватиме музику прямо в мозок

Пристрій також дозволить контролювати гормональний фон людини

Презентація нових досягнень компанії Neuralink відбудеться тільки 28 серпня, а Ілон Маск вже розповів у Twitter деякі подробиці про можливості технології, яка дозволить транслювати музику прямо в мозок користувача, а також контролювати гормональний фон – ключовий інструмент підтримки здоров’я всього організму, повідомляє HighTech Plus з посиланням на Independent.

Нейротехнологічна компанія Neuralink була заснована в 2016 році, але досі не показала жодного функціонуючого пристрою. Влітку минулого року Маск продемонстрував перший чіп N1, який в майбутньому буде імплантуватися в мозок користувача, але не розповів про всі можливості технології, зосередившись на медичному аспекті і можливості спілкування з паралізованими людьми.

Минулого місяця після тривалої паузи Маск повідомив, що Neuralink досягла приголомшливих результатів у своїх розробках і буде готова почати імплантувати перші чіпи пацієнтам вже до кінця цього року.

Чтайте також:  Повний локдаун через COVID: стало відомо, які варіанти розглядає влада

Пару днів назад Маск запропонував користувачам Twitter, які здатні вирішити «складні проблеми зі смартфонами і електронікою», подумати про роботу в Neuralink. Він прикріпив посилання для зворотного зв’язку. У відповідь на цей пост Остін Ховард, фахівець з комп’ютерних технологій, запитав: «Якщо ми реалізуємо Neuralink – ми зможемо слухати музику за допомогою чіпів? Чудова функція». Ілон Маск відповів коротко: «Так».

Пізніше він також додав, що Neuralink не обмежиться розважальними функціями. За словами Маска, чіпи дозволять контролювати рівні різних гормонів, щоб знизити рівень стресу або підвищити когнітивні можливості людини. Остання розробка може бути використана для допомоги людям, що страждають від психічних розладів і навіть хвороби Паркінсона.

Однак головна мета Neuralink – об’єднати мозок людини зі штучним інтелектом.

Багато фахівців в сфері роботи мозку вважають, що затія Маска приречена на провал, тому що влаштування мозку до кінця науці не зрозуміло, а значить, і з’єднати його якимось чином з комп’ютером не вийде.

Чтайте також:  Відеофіксація порушень ПДР в Україні: кого штрафуватимуть