В Львівську обласну інфекційну клінічна лікарню госпіталізовано шість осіб

Коронавірусом інфікувалися вже семеро українців. Ще в 95 осіб є підозра на зараження з підозрою на коронавірус

Зазначається, що усі особи перебували за кордоном у країнах, де зафіксовано коронавірус. Утім, де саме, не повідомляється.

Всі пацієнти мають клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. За словами, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васька, стан усіх хворих – стабільний. Однієї людина має пневмонію.

Наразі усі хворі проходять обстеження. Аналізи на COVID-19 будуть відправлені до Києва.

В Львіській ОДА повідомляють, що реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі. Загалом в області із підозрою коронавірус госпіталізовано 22 людини.

Нагадаємо,

На всій території України для протидії коронавірусу офіційно запровадили карантин
Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони.

Чтайте також:  Легковик влетів у фуру: в автотрощі загинули двоє людей (фото)

Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від

Скасування реєстрації шлюбів та закриття барів: як українські міста борються з коронавірусом
закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

В Україні зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом з Китаю зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня

В Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.

Чтайте також:  Дворічна львів'янка випала з вікна, медики не відходять ні на крок - переломи і прокушений язик

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно

В Україні підтвердили два нових випадки зараження коронавірусом
підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки