Європейські акції пішли в мінус попри масштабні заходи стимулювання США

Індекс STOXX 600 знизився на 3,5%

Європейські акції знизилися в середу, оскільки страхи з приводу триваючого глобального поширення коронавірусу затьмарили масштабні заходи стимулювання в США, спрямовані на підтримку бізнесу і стримування економічного збитку від пандемії. Про це повідомляє Reuters.

Пан’європейський індекс STOXX 600 знизився на 3,5%, при цьому лондонський FTSE 100 і німецький DAX впали майже на 4%, французький САС 40 – на 5%. Іспанський IBEX 35 та італійський FTSE MIB втратили по 3,14% та 1,67% відповідно.

Аналітики JP Morgan сказали в середу, що руйнівний удар по авіаіндустрії від фактичного припинення поїздок по світу пошириться також на європейську сферу цивільної авіації, відправивши акції німецького виробника авіадвигунів MTU Aero Engines вниз на 15%.

Нагадаємо: адміністрація президента ДональдаТрампа у вівторок закликала до прийняття пакету заходів стимулювання на суму $1 трлн, який може включити прямі виплати в розмірі $1000 деяким американцям, щоб пом’якшити економічні збитки від спалаху коронавірусу, в результаті якої в країні загинуло понад 100 осіб.

Чтайте також:  “Сьогодні я оголошую…”: Зеленський терміново звернувся до українців. “Це не рекламна кампанія!”