Кравчук готовий йти на компроміси по Донбасу, але поки не зрозуміло, на які

Новий очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук готовий йти на компроміси з Росією, але конкретних прикладів не навів. Також він розповів про завдання, які поставив президент Володимир Зеленський.


Про це Кравчук заявив в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Компроміси — як управляти ситуацією. Є речі, які компромісам не піддаються — це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється», — сказав він.

Перший президент витіювато відповів і на запитання про готовність йти на компроміси щодо статусу Донбасу: «Є статус Донбасу, а є статус управління територією Донбасу, статус місцевого самоуправління, є політичний статус Донбасу. Я буду виступати за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій».

Конкретними діями Кравчук вважає такі, що дадуть жителям окупованих територій «управління, яке принесе їм користь».

Чтайте також:  “Неідеальний, виконується з провокаціями”: Зеленський зробив заяву про режим “тиші” на Донбасі

Також він розповів про те, що президент Зеленський у контексті переговорів по Донбасу хоче йти поступово від вирішення одного питання до іншого. Наразі на порядку денному повне припинення вогню.

«Потім говоримо про способи місцевого самоуправління, про вибори, а потім — крок за кроком йдемо далі», — сказав перший президент.