“Вона вже виглядає набагато старшою за маму!”: Дочка Ольги Фреймут шокувала своїм “дорослим” виглядом. Стільки макіяжу

Нове фото дочки телеведучої Ольги Фреймут спровокувало бурхливий ажіотаж в Мережі.

14-річна Злата Мітчелл – старша донька телеведучої Ольги Фреймут. Батьком дівчинки став корінний британець. Ніл з яким Оля не укладала офіційний шлюб. Незабаром після народження Злати пара розлучилася, тому її вихованням займалася зіркова мама.

Незважаючи на юний вік, дівчинка веде активне соціальне життя. Її Instagram-сторінка налічує більше 28 тисяч підписників, а особисті знімки Злати набирають сотні лайків і десятки захоплених коментарів.

Так, днями Злата опублікувала фото, де зображена в червоному брючному костюмі і в туфлях на каблуку. Акуратна укладка доповнила образ, а також яскравий макіяж – яким вона підкреслила очі і губи.

У комментаряхі деякі шанувальники дівчини відзначили, що в такому образі вона виглядає старше своєї мами – Олі Фреймут. І такі коментарі з’являються дуже часто. Дівчинку постійно звинувачують в тому, що вона виглядає набагато старше своїх років і занадто рано подорослішала.

Чтайте також:  Підозрюємо, що коронавірус був тут ще в грудні, – головний лікар центральної міської лікарні про хвороби пацієнтів