Голосував 17 березня. Зеленський звернувся до українців через Шахова, після тривожних новин з Ради. Мають знати усі

Картка народного депутата з депутатської групи “Довіра” Сергія Шахова “голосувала” під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради 17 березня.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні ввечері у вівторок.

“На жаль, його тест на коронавірус показав позитивний результат. Пана Шахова ізольовано. Вчора у системі “Рада” була зареєстрована його персональна картка для голосувань. Його колеги кнопкодавили. На жаль”, – сказав Президент.

Зеленський зазначив, що встановлено повний список осіб, з якими Шахов контактував останнім часом – всі вони пройдуть швидкий тест на коронавірус.

Президент також наголосив, що студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів ніхто не має права виселяти з гуртожитків на період карантину.

“Ніхто не виселятиме студентів з гуртожитку. Це питання на особистому контролі Прем’єр-міністра. Усім керівникам закладів професійно-технічної та вищої освіти вказано на недопустимість примусового виселення студентів. Дорогі студенти! Якщо хтось каже вам виселятись: показуйте це відео і відповідний документ на сайті Міністерства освіти та науки”, – закликав Зеленський.

Чтайте також:  США зафіксували випробування російської зброї в космосі – ЗМІ

Він окремо звернувся до працівників у сфері освіти: “Всім вам рекомендовано максимально перейти на дистанційну форму роботи”.

Зеленський запевнив, що середня заробітна плата вчителям та викладачам за час карантину буде збережена і виплачена.

Окрім того, за словами глави держави, відучора для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. З 8 до 9 ранку, а також с 18 до 21 вечора їх можна побачити на телеканалі “Рада”, а також знайти на ютуб-каналі Міністерства освіти і науки України.

Окрім цього, наступного тижня буде запущено централізовану систему онлайн-уроків дистанційного навчання для учнів з п’ятого по одинадцятий клас, повідомив Президент.

На завершення Зеленський зазначив, що сьогодні виконуються 57 авіарейсів, які повертають додому 11,5 тис. українців.

“В Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус, 10 — у Чернівецькій області, 3 у Київській та один в Житомирській. Сьогодні виконуються 57 авіарейсів, які повертають додому 11,5 тис. українців. Серед них — наші громадяни, що застрягли в Австрії та на Шрі Ланці”, — сказав Президент.

Чтайте також:  Південний міст розсипається: у мережі показали моторошні ФОТО

З його слів, рейс із Відня вже повернув українців, частина наших громадян зі Шрі Ланки теж вже повернулась.

“Решта буде в Україні до кінця сьогоднішнього дня”, — додав Зеленський.

“Також сьогодні з Австрії до України спеціальним Президентським бортом ми забираємо 33 громадянина, серед яких 18 жінок, 5 дітей та люди літнього віку”, — додав він.