Готувала сюрприз, а отримала помсту: наречений переспав з тещею просто на весіллі, виною тому непорозуміння

Наречений зрадив своїй коханій з її матір’ю.

Досить неприємна історія сталася з молодятами Валею і Денисом. Весілля та подальше спільне життя пари не відбулася через дурну випадковість. Про це повідомляють ЗМІ.

Так, Денис є досить ревнивим і запальним юнаком. На весіллі хлопець звернув увагу на те, що його батько приділяє увагу його нареченій значно більше, ніж своїй дружині.

Він цілував Валі руку, шепотів на вухо анекдоти і постійно крутився біля нареченої. Денису не сподобалася така особлива увага батька до своєї коханої, і він сказав Валі, щоб вона вела себе скромніше. Наречена ж не звернула увагу на слова Дениса та коли свекор запросив її пройти з ним у кімнату на верхньому поверсі, вона погодилася.

Один з дітей на весіллі, хлопчик Альоша, побачив, що Валя та її свекор йдуть удвох до кімнати. Він одразу ж побіг до нареченого все доповідати.

Чтайте також:  З'явилося відео з помпезного весілля сина куми Путіна: хто розважав VIP-гостей

Розлютований Денис вирішив помститися своїй обраниці за невірність — він підійшов до матері Валі та запропонував усамітнитися, на що самотня жінка тут же погодилася.

У результаті з’ясувалося, що крім Валі та свекра в кімнаті була ще й сестра Дениса, всі разом вони готували для нього подарунок. А ось Денис дійсно переспав зі своєю тещею, про що дізналися того ж вечора. Таємниця розкрилася завдяки тому ж хлопчикові, який покликав гостей до кімнати, де був Денис і мати Валі.

Молодята подали на розлучення в той же день, а мати Валі все ще не розуміє, як змогла так просто зрадити рідну доньку.