Я “ручкався” з усіма: і у парламенті, і з людьми на вулиці – нардеп Шахов розповів про перебіг свого захворювання на коронавірус

Народний депутат Сергій Шахов у ексклюзивному інтерв’ю у ток-шоу “Ехо України” розповів про перебіг свого захворювання на коронавірус.

– Розкажіть, будь ласка, що сталося, де ви зараз і який ваш стан.

Зараз я знаходжуся дома в карантині, ізольований. А сталося наступне. Буквально пів години тому я получив з лабораторії відповідь офіційну – позитивний тест на коронавірус. Взагалі я оптиміст, так мене батьки вчили. Тому в даній ситуації не треба нікого лякати. Не так страшний чорт, як його малюють. Хворію я вже п’ять діб, це п’ята доба. І починалася вся ця хвороба зі звичайної температури, озноб. Температура трималася два дні 38.

І коли я запитав, чи є в Україні тести на коронавірус, мені відповіли, що тестів немає.

На другий день я викликав ще раз лікарів. І вже на другий день я почув, що є все ж таки можливість в державній лікарні в лабораторії зробити тест на коронавірус, але розширений тест, який будуть робити два дні. Я також погодився, безумовно. Здав аналізи крові, здав аналізи слини з ротової порожнини, з носа. І сьогодні тільки ввечері отримав цей результат. Хоча люди знали ще вчора. Мені телефонували з Луганської області. Ви знаєте, як воно все розповсюджується: тут чхнув, а тут почули.

Чтайте також:  Тарифи на газ для населення зміняться

Я сьогодні почуваю себе краще, чим вчора і позавчора. Температура нормалізувалася. Мене запитували сьогодні журналісти, які ліки я вживав. Жарознижувальні, а також “бабушкины методы”. Це багато води пити, компотів, чаю. Також лимон. Це навіть мені передали гілки від груші дикої. Настоянка на цих гілках може виводити токсини з організму.

– Як ви вважаєте, як перейшов до вас цей коронавірус? Ви з кимось ручкались чи що?

Я дружелюбний, тому ручкаюсь з усіма: і в парламенті, і взагалі з людьми на вулиці. Коли до вас в ефір прихожу – також. Тому від цього ніхто не застрахований. Навіть якщо в когось сьогодні не знайдуть коронавірусу на тесті, а завтра він може захворіти.

– У Верховній Раді що вам сказали ваші колеги? Вони не звинуватили вас, що ви хочете знищити Верховну Раду, вбити всіх?

Чтайте також:  Марно сподіватись, що коронавірус є сезонним та зникне влітку – ВООЗ

Мені порадили виборці, щоб я пройшовся в НАБУ, щоб я пройшовся по всім ЖКГ, щоб я пройшовся по всіх органах державних, поспілкувався з усіма міністрами, які повинні відчути сьогодні жах людей і що робити людям. Оце я від людей, від своїх виборів… з жартами такими спілкувався сьогодні. Мені були тисячі дзвінків. Комусь відповів, комусь – ні. У Facebook сьогодні виходив в ефір. Буду постійно виходити і пояснювати, як мій стан, як далі в мене все продовжується.