“Наш Формат” закрив вільний доступ до електронних книг через надмірний попит

Українське видавництво Наш Формат у середу надало доступ до низки книг, які можна було завантажити безкоштовно.

Спершу акція була оголошена до 3 квітня, однак в четвер видавництво оголосило, що припиняє акцію через фінансовий тягар.

Спершу видавництво вирішило підтримати запровадження карантину та розбавити дозвілля усіх, хто залишився вдома через загрозу коронавірусу. Безкоштовний доступ було надано до 10 книг, однак за два дні дії акції книги завантажило дуже багато людей.

Чому видавництво припинило акцію
На своїй сторінці у соцмережі Instagram “Наш Формат” приніс вибачення, через дострокове припинення акції і пояснив ситуацію фінансовим тягарем, який ліг на плечі видавництва через надмірний попит.

Ми справді хотіли вам допомогти і розважити ваше карантинне дозвілля. Але за період дії акції через наші сервери було здійснено просто неймовірну кількість завантажень електронних книг. Фінансовий тягар стає непомірним для нашої компанії (адже за кожну завантажену книжку ми платимо роялті із власної кишені),
– пояснили у видавництві.
Варто зазначити, що протягом березня у видавництві діють 50% знижки на понад 300 корисних та цікавих книг. Це звісно не безкоштовні версії, але половина ціни це справді хороша пропозиція.

Чтайте також:  ДОНЕЧКО, рідненька де ти? Пішла з дому і зникла: БЛАГАЮ ПОВЕРНИСЬ