Відомий журналіст вщент “розніс” Порошенка

Відомий український журналіст Роман Скрипін брутально розкритикував експрезидента України Петра Порошенка.  Про це він заявив у своєму відеозверненні, опублікованому

Апелюватиму до елементарної логіки, бо все, що я зараз читаю у коментарях під кожним своїм постом. Приходять вже упороті прихильники сивочолого “гетьмана”, який вже не потребує їхньої підтримки”, – розпочав Скрипін.

І додав: “І постійно питають: “Ви зробили це разом? Задоволені? Час покаятися, Романе!” і т.д.

Я зараз навіть не буду розбирати той момент, коли експрезидент Порошенко на питання про репера Face (російського, – ред.) від журналістки з “Радіо свобода” починає з нею спілкуватися російською мовою! Це вас не бентежить, що Порошенко в побуті російськомовний і несе маячню про те, що нібито сином не керує?

Не треба тоді було Порошенкові виряджати всю родину у вишиванки і, закочуючи очі, вітати з релігійними святами, бо у вас релігії – 0,0%. Судячи з поведінки – це віра в гроші”.

Чтайте також:  Раптово зупинилось серце знаного тернопільського журналіста та художника

Зазначимо, раніше в мережі було опубліковано відео, де син Порошенка розважився серед московських мажорів. Це здійняло в Україні скандал. Згодом експрезидент пояснив, що не бачить нічого поганого в діях сина і не може вказувати йому, як поводитись, бо той вже дорослий.

При цьому Скрипін наголосив: наші політики ще не зрозуміли: “не варто перекладати власні про*оби на когось”.

“Рейтинг ваш, Петро Порошенко, котиться в п*зду не через те, що у вас багато ворогів і вам вставляють палки в колеса, а тому, що ви не зробили висновків з попередніх всіх подій. Винні ви самі у своїх про*обах. Ви їх культивували, ви їх плекали.

Ви призначили генпрокурором Луценка всупереч закону, ухваливши спеціальний закон. А от закон і Конституцію стосовоно воєнного стану ви чомусь вирішили не виконувати. Ви своїми мантрами і фальшивістю за*бали всіх до анальної гикавки”, – резюмував журналіст.

Чтайте також:  В Україні розпочалася посівна компанія