Головні новини 100 випадків коронавірусу в Україні та погодинна оплата лікарям

В Україні виявили коронавірус у 100 людей. Уряд ввів погодинну оплату медикам, які лікують хворих на коронавірус. Олімпійські ігри в Токіо у 2020 році перенесуть на 2021. Такими були головні новини 24 березня.

Станом на вечір 24 березня в Україні виявили 100 випадків захворювання на коронавірус. У МОЗ не виключають зараження мільйонів українців, але дотримання карантину мало б цього не допустити.

Де виявили коронавірус в Україні: місто Київ — 29 випадків;
Чернівецька область — 38 випадків (1 летальний та 1 людина одужала);
Київська область — 16 випадків;
Івано-Франківська область — 5 випадків (1 летальний);
Житомирська область — 2 випадки (1 летальний);
Дніпропетровська область — 2 випадки;
Тернопільська область — 4 випадки;
Львівська область — 2 випадки;
Донецька область — 1 випадок;
Черкаська область — 1 випадок.
Зауважимо, що керівник проросійської фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович повідомив, що коронавірус підтвердили у колишнього очільника СБУ Валерія Хорошковського.

Чтайте також:  Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси

Окрім того, в Україні можуть ввести надзвичайний стан через пандемію коронавірусу у світі. Однак поки депутатам не вистачає голосів, а очільник МВС Арсен Аваков переконаний, що наразі таких рішень приймати не потрібно.

Кабмін ввів погодинну оплату медикам та іншим працівникам, які займаються лікуванням коронавірусної хвороби Covid-19.

Раніше очільник МОЗ Ілля Ємець пообіцяв, що виступить з такою ініціативою на засіданні уряду.

Він зауважив, що в умовах поширення коронавірусу лікарі та інший медичний персонал перебувають в епіцентрі боротьби з вірусом, отже потребують додаткової підтримки та захисту.

Що ще вирішив Кабмін: Уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про зміни до державного бюджету України. Вони мають гарантувати безперервне забезпечення харчування військовослужбовців.
Кабмін зареєстрував у Раді “антиколомойський” законопроєкт Кабмін зареєстрував у Раді “антиколомойський” законопроєкт: що він передбачає. Він передбачає що власники і ексвласники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінустанови з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі.

Чтайте також:  В Україні зросла кількість дитячих самогубств