“Виключень не буде ні для кого!”: Зеленський терміново звернувся до українців. Жорсткі заходи! Спекулянти стережіться!

Сьогодні, 26 березня, президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян стосовно ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Україні. І загалом розповів про таке.

У першу чергу, глава держави запевнив, що всіх українців з-за кордону поступово повертатимуть додому, але з урахуванням епідемічної ситуації в країні, а також готовності медичної системи до обов’язкової ізоляції таких громадян.

“”Цей режим (надзвичайної ситуації) – не про диктатуру, це – про дисципліну. Сьогодні ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього. Саме тому, до кінця п’ятниці 27-го березня буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення”, – зазначив президент.

Володимир Зеленський також зазначив, що уряд зробить все, щоб не допустити зростання цін на товари у регіонах, а оскільки заклики до совісті деяких продавців не допомогли, буде розроблений пакет жорстких заходів, для врегулювання ситуації.

Чтайте також:  Міський транспорт, дитсадки та спортзали: в 13 областях можуть посилити карантин

Щодо засобів індивідуального захисту президент розповів, що забезпечення України усім необхідним триває цілодобово. Зокрема, вночі очікується прибуття літака з Південної Кореї, який має доставити 100 тисяч тест-систем ПЛР. Завтра, 27 березня, має бути чергова поставка з Китаю, яка міститиме: близько двохсот тисяч спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тисяч ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легень, велику кількість масок для аптек.

Володимир Зеленський також наголосив, що у нас не “совок” і не буде жодних VIP-палат для високопосадовців:

“Ви будете перебувати саме в тих палатах, і в тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді ви зрозумієте, як це не мати можливості лікуватися у Швейцарії або Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Виключень не буде”, – сказав президент.

Чтайте також:  Вилікувані від коронавірусу пацієнти є заразними ще до 37 діб – дослідження