Застосунок для контролю режиму обсервації і самоізоляції запущено: за його невикористання штрафуватимуть, – Федоров

Мобільний застосунок для контролю режиму обсервації та самоізоляції запущено, його невикористання прирівнюватиметься до порушення режиму та спричинить накладення штрафів, повідомив віцепрем’єр міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 


“Протягом дня упродовж 14 днів людині надходитиме до десяти push-повідомлень. Потрібно буде зробити своє фото, і під час здійснення фотографії вмикатиметься геолокація. Якщо буде порушений режим карантину, а невикористання застосунку, по суті, буде порушенням режиму карантину, то вже існують певні врегульовані суми штрафів, які людині потрібно буде заплатити”, – заявив він в ефірі телеканалу “Україна 24″”, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Міністр цифрової трансформації також зазначив, що наразі є три цільові аудиторії програми: люди, які повернулися з-за кордону та підлягають обсервації; хворі й ті, хто перебуває на домашньому лікуванні, а також особи з підозрою на коронавірусну хворобу.

Чтайте також:  Бідні країни вийдуть з «коронавірусної кризи» ще біднішими – EIU

Крім того, на сайті Мінцифри зазначається, що в застосунку “Дія” також буде доступний сервіс push-повідомлень, які надаватимуть актуальну інформацію про поточний стан справ із протидії коронавірусу в Україні. Через сервіс українцям стануть доступні повідомлення про актуальні рішення уряду, про впроваджувальні обмежувальні заходи й умови карантину, а також практичні рекомендації щодо того, як убезпечити себе і своїх близьких від зараження.

“Якщо у вас не стоїть автооновлення застосунків, поновіть “Дію”. Новий реліз. Перша новина – додали функцію інформування через повідомлення про коронавірус. Не будемо пушити щодня. Тільки новини, які є вкрай важливими”, – написав Федоров у своєму Telegram-каналі, коментуючи нові функції “Дії”.