“Перед мільйонами українців”: Тимошенко “зганьбилася” у прямому ефірі. “Блиснути знаннями не вийшло”

Юлія Тимошенко в прямому ефірі продемонструвала, що вона – звичайний громадянин України, такий же, як і більшість з нас.

Чим же Юлія Володимирівна так близька до народу? Тим, що вона, як і багато українців, не знає рекомендацій МОЗ по боротьбі з коронавірусом. Ось тільки на відміну від нас, Юлія Володимирівна хвалиться своїми “знаннями” перед мільйонами.

Виступаючи в шоу “Свобода Слова Савіка Шустера”, Тимошенко заявила:

“Є інструкція МОЗ, яка знаходиться на сайті. Згідно якої, людина з симптомами повинен їхати до сімейного лікаря, а сімейний лікар буде визначатися”.

От тільки насправді рекомендації свідчать, що людям, які відчувають симптоми COVID-19, взагалі не рекомендується виходити з дому. Консультуватися з сімейним лікарем можна тільки по телефону. Якщо стан погіршується, необхідно терміново викликати “Швидку Допомогу”.

Рекомендації для населення Міністерство охорони здоров’я України опублікувало на своєму сайті, і з ними може ознайомитися кожен.

Чтайте також:  Тимошенко "відходить" від хвороби в елітному маєтку з пляжем та садом: показали володіння політикині

І Юлія Володимирівна продемонструвала своє незнання цих інструкцій. Якби вона сказала це в ефірі один раз, можна було б уявити, що вона просто обмовилася. Але вона сказала про це двічі в прямому ефірі. Тому Тимошенко бажано терміново зайти на сайт і прочитати, що людям з симптомами COVID-19 взагалі не можна виходити з дому, крім як у супроводі лікарів “Швидкої”.