Xiaomi додала в MIUI функцію, яка перетворює смартфони в iPhone

Одним з найвідоміших і великих виробників мобільних пристроїв в світі є компанія Xiaomi, а робити вона намагається все можливе для того, щоб її фірмова продукція була якомога більш привабливою в усіх відношеннях.

Бренд заради цього не тільки використовує новітні технології та найсучасніше технічне оснащення, а ще й, крім того, впроваджує безліч інших нововведень, в тому числі створює першокласне програмне забезпечення.

 

Керівництво китайської корпорації неодноразово публічно визнавалося, що вважає різні моделі iPhone від Apple кращими телефонами на ринку, тому при створенні своєї продукції в якійсь мірі даний виробник копіює продукцію «яблучної» корпорації прагнучи зробити свої телефони такими ж зручними для постійного щоденного використання.

Сьогодні, 10 квітня 2020 року, компанія Xiaomi вважає за необхідне випустити нову прошивку MIUI 11, яка вже доступна для установки на ряд мобільних пристроїв китайської корпорації, але поки що тільки для Китаю. Глобальна версія нової операційної системи повинна вийти в найближчі 1 – 2 тижні, проте терміни можуть варіюватися в залежності від країни.

Чтайте також:  Магнітні бурі завдадуть двох потужних ударів - коли чекати та як вберегтися

Новітнє програмне забезпечення містить у собі нову функцію, являє яка з себе управління за допомогою жестів. Так, зокрема, китайська корпорація вирішила впровадити точно такі ж жести, зустріти які зараз можна в iPhone 11 Pro, а разом з тим в більш ранніх моделях телефонів. Крім того, щоб зробити свою продукцію більш привабливою, даний виробник вважав за необхідне створити і впровадити кілька своїх фірмових жестів.

Тепер в прошивці MIUI 11 можна зустріти довгу горизонтальну смужку в нижній частині екрана, з використанням якої і можна здійснювати різні найрізноманітніші жести, що, в свою чергу, дозволяє використовувати різні функції і можливості смартфона. Спочатку такий спосіб управління з’явився в iPhone X ще в кінці 2017 року, а потім його почали поступово використовувати всі виробники мобільних пристроїв.

За допомогою даного жесту можна швидко перемикатися між запущеними додатками, повертатися на домашній екран і, крім того, відкривати меню багатозадачності тоді, коли це так і зовсім необхідно. Уже зовсім скоро нова функція стане доступна для використання власникам безлічі смартфонів Xiaomi, а щоб отримати до неї доступ виявиться досить оновити прошивку.

Чтайте також:  "Зброя, яка змінює правила гри": Арестович розповів, що чекає на армію РФ на Донбасі

Таким чином, справедливо буде сказати, часто частково дана китайська корпорація вирішила перетворити всі свої моделі мобільних пристроїв в iPhone, тому що користувачам став доступний аналогічний спосіб навігації по інтерфейсу.

Нова можливість доступна тільки в тому випадку, якщо прошивка MIUI 11 поширюється в парі з ОС Android 10, тому що інакше жести не працюватимуть на нативном рівні, що, в свою чергу, може привести до не зовсім коректної роботи.

Очікується, що з релізом прошивки MIUI 12 в жовтні-листопаді 2020 року користувачам смартфонів Xiaomi стане доступним ще більше різних жестів і дій, а можливо можна буде навіть створювати свої власні, тим самим кастомізіруя смартфон за своїм бажанням.