Маск: “Автопілот Tesla володітиме надлюдськими можливостями”

Глава компанії Tesla – Ілон Маск – розповів, що система автономного управління Tesla за своїми здібностями перевершить звичайного водія. На відміну від людини, автопілот може виконувати 15 маневрів в секунду і ніколи не відволікається.

Про революційні особливості автопілота Tesla Маск розповів у своєму твітері.

Автопілот Tesla
Tesla вперше оголосила про намір розробити повноцінний автопілот в 2016 році, і з тих пір кожен електромобіль випускався з камерами і сенсорами, в очікуванні того дня, коли з їх допомогою можна буде перетнути США від узбережжя до узбережжя.

Така поїздка, анонсована Маском на 2017 рік, так і не відбулася. У 2018 він визнав, що мета виявилася складнішою, ніж він припускав. Дедлайн був зміщений на кінець 2019, але й тоді режим Full Self-Driving не був готовий. Команда розробників все ще працює над доробкою автопілота.

Чтайте також:  Airdrop в США. Рецесія почалася: як інвесторам не втратити і примножити

Однак, як тільки все буде готово, робомобіль Tesla заткне людину за метафоричний пояс.

Люди водять, використовуючи тільки дві камери на повільному шарнірі і часто відволікаються. У автопілота ж вісім камер, радар, сонар, і він завжди насторожі,– написав Маск.

Комп’ютери здатні виконувати обчислення з блискавичною швидкістю: “Безумовно, комп’ютер без проблем зробить 144 трильйони операцій в секунду. Це приблизно 15 маневрів управління, прискорення, гальмування в секунду”.

Маск ще раз підкреслив, що люди водять так собі, а машини, коли візьмуться за справу в повну силу, зможуть зробити дороги дійсно безпечними.

Зараз всі електромобілі компанії оснащені базовою версією системи Autopilot, яка вміє рухатися уздовж смуги, набираючи й скидаючи швидкість при необхідності. За додаткові 7000 доларів можна придбати опціональний пакет Full Self-Driving з трьома ключовими функціями: автоматичне паркування, автоматична зміна смуги і подача машини з парковки.

Чтайте також:  Конкурент Tesla, виробник електровантажівок Nikola дебютував на біржі з ринковою вартістю $12 млрд