Залишайтеся вдома: власникам PlayStation 4 роздають гри безкоштовно.

Залишайтеся вдома: власникам PlayStation 4 роздають гри безкоштовно
У PlayStation Store стартувала безкоштовна роздача Uncharted: Nathan Drake Collection і Journey для PlayStation 4.

Сьогодні, 17:15
Вимушений карантин через пандемію коронавірусу змусив людей залишитися вдома. Для багатьох відеоігри стали головною розвагою, особливо популярною стала PlayStation 4. Причому настільки, що місцями почав відчуватися навіть дефіцит ігрових консолей. Для того, щоб мотивувати людей залишатися вдома компанії почали роздавати гри безкоштовно. У цьому вже відзначилися Steam, Uplay і навіть Epic Game Store. До цих цифрових магазинів підключилася навіть Sony зі своєю PlayStation 4.

У PlayStation Store стартувала безкоштовна роздача збірки пригодницьких бойовиків Uncharted: Nathan Drake Collection і адвенчури Journey для PlayStation 4. Вона проводиться в рамках акції Play At Home, спрямованої на підтримку користувачів, які опинилися під карантином або на самоізоляції у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Чтайте також:  "В кожній сім'ї має бути не менше трьох дітей": Шмигаль про критичну демографічну ситуацію в Україні

Дивіться також в сюжеті про те, коли Україна вийде з карантину.

Отримати гри безкоштовно власники PlayStation 4 зможуть до 6 травня 2020 року. Після установки зазначені гри назавжди залишаться в ваших бібліотеках. Більш того, підписка PlayStation Plus для завантаження акційних продуктів не потрібна.

Цікаво, що в Німеччині в рамках акції Play At Home компанія Sony роздає гравцям замість Uncharted: Nathan Drake Collection платформер Knack II. Якщо у вас є німецький аккаунт, то ви можете при бажанні завантажити і цей проект теж.