Температура 42 градуси, медики визнали померлою: у лікарні раптово “воскресла” хвора на коронавірус жінка

Родичі весь цей час оплакували прах чужої людини.

В Еквадорі у місті Гуаякіль 74-річна мешканка Альба Марурі Гранда прийшла до тями через майже місяць після того, як лікарі визнали її померлою.

“Вранці в п’ятницю 27 березня у недавно видужалої жінки піднялася температура до 42 градусів, і їй стало важко дихати. Вона була переведена до диспансера, де її направили до лікарні через необхідність забезпечення киснем. Близько 20:30 того ж дня її сім’ї повідомили про смерть родички. І через вісім днів вони кремували тіло”, – повідомляє видання.

За даними газети, весь цей час жінка перебувала у комі, а 24 квітня опритомніла, назвала медпрацівниці своє ім’я та номер телефону для зв’язку з сестрою, щоб та забрала її додому.

Як зазначається, сім’я жінки провела майже місяць із прахом іншої людини, очікуючи, поки в місті скасують надзвичайний стан через коронавірус і дозволять провести церемонію поховання.

Чтайте також:  Вже цього місяця для багатьох українських сімей зросте абонплата за газ

Нині лікарі попросили вибачення в родині жінки, визнавши помилку. Родичі поставилися з розумінням до ситуації, проте вимагають від лікарні відшкодувати 2 тисячі доларів, які були витрачені на похоронні послуги та кремацію.

Водночас наразі невідомо, кого саме помилково кремували замість Альби Марурі Гранда.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19.