Сервіс Штрафи UA спільно з МВС запустили додаток для перевірки ПДР-штрафів у мобільному телефоні

Водії можуть здійснити перевірку та заплатити за порушення ПДР за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією та номером штрафу

Платіжно-інформаційний сервіс для водіїв Штрафи UA спільно з міністерством внутрішніх справ випустили оновлення додатку, в якому водії за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією та номером штрафу можуть здійснити перевірку та заплатити за порушення ПДР, а також перевірити історію сплат. Про це повідомляє пресслужба Штрафи UA.

«Така функція стала доступною після того, як МВС відкрило дані про факти порушення ПДР. Це забезпечує прозорість процедури штрафних платежів і надходження коштів, що дозволяє збільшити інформованість водіїв», – сказано в повідомленні з посиланням на слова заступника міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова.

Як зазначають у Штрафи UA, на поточний момент сумарний обсяг непогашених водійських штрафів становить близько 0,5 млрд грн. Однією з ключових причин у компанії називають складний процес оплати, що передбачає проходження низки інстанцій. Більша частина штрафів сплачених через банки зависають на рахунках казначейства та не підтягуються автоматично до поліції.

Чтайте також:  В Україні подорожчає гречка: стало відомо, якою буде вартість крупи

Оновлена версія додатку Штрафи UA вже працює для IOS, оновлення для Android вийде на початку травня.