“Або забираєш, або…”: під вікнами Кабміну поліція напала на журналіста

У Києві співробітники Нацполіціі застосували фізичну силу до журналіста Богдану Кутепова і зламали йому частину знімальної апаратури

Сьогодні, 29 квітня, в Києві співробітники Нацполіціі схопили журналіста hromadske Богдана Кутепова, який вів пряму трансляцію з-під Кабміну, відігнали в інше місце і, за його словами, зламали йому апаратуру. Про це повідомляє hromadske.

Кутепов висвітлював акцію протесту проти карантинних обмежень під Кабміном. Прямий ефір вівся з пагорба в парку навпроти будівлі уряду. Кілька поліцейських підійшли до знімальної групи і попросили зійти з “зеленої зони”, на якій стояли журналісти.

Журналіст пояснив поліцейським, що у нього є “службова необхідність” знімати з місця, звідки краще видно мітинг. Кутепов попросив поліцейських пояснити, чому він повинен піти, після чого поліцейські схопили журналістів і виштовхали з газону.

Один з поліцейських сказав журналістам: “Або прибираєш (камеру, – ред.), Або розіб’ємо”. Журналісти продовжували зйомку, що обурило силовиків і конфлікт між ними продовжився. Поліцейські, за словами Кутепова, зламали журналістам стабілізатор. Прямий ефір довелося перервати. Журналісти викликали поліцію і зараз пишуть заяву, заявляють в hromadske.

Чтайте також:  Від коронавірусу померла старша медсестра Чернівецького кардіоцентру

У поліції Києва повідомили, що від журналіста надійшло повідомлення про перешкоджання його професійній діяльності. На місце події прибули правоохоронці. Вони проводять перевірку, матеріали якої передадуть в Держбюро розслідувань для прийняття процесуального рішення.