Як Анжеліку Варум присоромили в ресторані та вигнали. Леонід Агутін розповів розповів курйозну причину.

Російський співак Леонід Агутін розповів курйозний випадок, який стався в їх з Анжелікою Варум весільній подорожі. Своїми спогадами він поділився в ефірі передачі Юрія Костіна «Особисті зв’язки»

Пара після розпису у Москві, відправилася до Венеції. Анжеліка з чоловіком прийшли в ресторан. Варум була у короткій спідниці з корсетом та в шортах, які, на думку Агутіна, були самими справжніми трусами. При цьому сам співак був в піджаку на голе тіло.

У ресторані до пари підійшов менеджер і сказав, що через неналежний вигляд вони повинні покинути заклад. Агутін зазначив, що менеджер звертався саме до нього — йому не сподобався вигляд артиста.

Після невеликої перепалки, пара встала, щоб піти, і тут менеджер побачив, як одягнена Варум.

«І мій піджак здався квіточками просто. Загалом, він нас вигнав. Ну, нічого, ми знайшли інший рестік, звідки нас не вигнали. У результаті відсвяткували все, як треба», — уточнив співак.

Чтайте також:  "Залиш мене в спокої": Остапчук емоційно звернувся до ексдружини

Агутін також розповів, коли вперше звернув увагу на Анжеліку Варум. Це було під час виступу на одному з концертів за кордоном. Виною всьому стала вузька спідниця Анжеліки. Коли Варум піднімалася на сцену, Агутін пішов за нею, хоча йому ще не час було виступати. Задивившись, він випадково наступив на край цієї спідниці. І вона тріснула. Анжеліці довелося вбратися в іншу одежу, а Агутіну було дуже соромно.

Потім з’явилася перша їхня спільна пісня «Королева», яка стала хітом. І між Варум та Агутіним закрутився роман.