Стрілянина в Чорному морі: Росія пішла на нову підлість проти України, кадри з місця НП

Флагман українського флоту, фрегат “Гетьман Сагайдачний” провів ракетні стрільби в Чорному морі

Про це повідомляє прес-служба Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Facebook. (Щоб переглянути відео – проскролльте вниз)

Наголошується, що під час стрільб українські військові помітили танкер Росії в районі Голіцинських газових родовищ. Російський корабель спустив триколор з флагштока, щоб його не зафіксували українські моряки.

Таким чином, Росія пішла на порушення міжнародного морського права, зокрема її присутність кораблів в окупованих і стратегічно важливих районах.

Крім того, український фрегат помітив присутність в регіоні розвідувальних кораблів РФ.

Наголошується, що в рамках навчань екіпаж “Гетьмана Сагайдачного” виконував стрільби з артилерійської установки АК-100 і знищив умовного противника з автоматичної зенітної артилерійської 30-міліметрової установки – АК-630.

Вперше за кілька років фрегат провів стрільби з пускового ракетного комплексу ПК-16. Його використовують для забезпечення радіоелектронних перешкод: вони створюють так звані “хмари” і збивають з курсу наведені на корабель ракети.

Чтайте також:  В Україні побільшало психічно хворих безхатьків: як діяти при зустрічі з ними

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму Росія провела масштабні навчання військової авіації. Літаки відпрацювали нанесення ракетних і бомбових ударів.