Трамп пропонує знизити в США податки для пом’якшення наслідків коронавірусу

Чоловік, що потиснув руку Трампу, зізнався в контакті з хворим на коронавірус COVID-19

Президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація приступає до обговорення з Конгресом податкових послаблень для американських громадян для пом’якшення наслідків коронавірусу, передає nytimes.com.

Зокрема, Трамп пообіцяв зниження прибуткового податку. Також адміністрація США має намір запропонувати скасування покарання для компаній за вимушене порушення погодинної оплати праці у зв’язку з закриттям підприємств на карантин.

Останні новини по коронавірусу в США:

*За даними Міністерства охорони здоровʼя, коронавірус в США зафіксовано вже в 36 штатах, 789 людей заражені, 27 загинули, 15 вилікувалися.

*Глава Союзу американських консерваторів Метт Шлапп зізнався в контакті з зараженою коронавірусом людиною – це сталося до того, як він потиснув на сцені руку президенту США Дональду Трампу руку (на фото).

Чтайте також:  Росіяни масово вивозять українських дітей-сиріт з Криму: стало відомо - навіщо

* Трамп покинув конференцію в Білому домі, відмовившись відповідати на запитання про перевірку на коронавірус. Пізніше питання переадресували віце-президенту США Майку Пенсу. Він повідомив, що не володіє такою інформацією, але пообіцяв з’ясувати.

* Майбутній глава апарату Білого дому Марк Мідоуз помістив себе в карантин після можливого контакту з людиною, чиї аналізи на коронавірус виявилися позитивними.

* Загальна кількість заражених коронавірусом у штаті Нью-Йорк зросла до 142.

* Телеканал CNN висвітлюватиме спалах коронавірусу як «пандемію», про це канал оголосив сьогодні.

У CNN відзначили, що в ВООЗ епідемію коронавірусу не називають пандемією, проте експерти і епідеміологи визнають, що ситуація переросла масштаб епідемії. За останніми даними, від коронавірусу в світі загинуло вже понад 4000 осіб, захворіло понад 100 тисяч. Вірус поширився на всі континенти за винятком Антарктиди.

Чтайте також:  В Україні за добу на коронавірус захворіло більше півсотні медиків

CNN привів три критерії пандемії:

вірус викликає хворобу або смерть
вірус передається від людини до людини
є докази поширення вірусу по всьому світу