«Я цього не допущу!» Зеленський назвав старих політиків «хитрозробленими»

Президент Володимир Зеленський розкритикував окремих українських політиків, заявивши, що в них сидить вірус “хитрозробленості”.

Про це глава держави сказав у зверненні до народу від 6 травня, яке було оприлюднено пресслужбою президента (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

За словами Зеленського, “вірусом” деякі політики заражені з часів незалежності України. Вони намагаються встановити надумані бар’єри для регіональних партій, допустити чого не можна.

“Розуміючи свої мізерні шанси на місцевих виборах, деякі партії намагаються змінити законодавство і встановити надумані бар’єри для регіональних партій. Таким чином старі політики хочуть незважаючи на політичну волю жителів області “пролізти” в місцеві органи влади. Фактично ж – позбавити невеликі партії і безпартійних громадян можливості змінювати свій регіон на краще.

Щодня кількість українців, які одужали від коронавірусу, стабільно зростає. Це додає оптимізму. Водночас ми не повинні розслаблятися, треба виходити з карантину дисципліновано та згідно з поетапним планом. А тепер – про ставлення до наших лікарів у окремих регіонах. Нагадую, що ще в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Проте в окремих областях ці кошти не було виплачено. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тож не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях. Шановні голови ОДА, доручаю якнайшвидше погасити заборгованість перед лікарями, інакше можете залишитися не тільки без заробітної плати, а й без посади. На наступному тижні ми отримаємо інформацію по кожній лікарні та кожному медичному працівнику щодо одержання зарплати та надбавок. Далі кілька слів про політику. Розуміючи свої мізерні шанси на місцевих виборах, деякі партії намагаються змінити законодавство і встановити надумані бар’єри для регіональних партій. Таким чином старі політики хочуть попри політичну волю мешканців області «пролізти» до місцевих органів влади. Фактично ж – позбавити невеликі партії та безпартійних громадян можливості змінювати свій регіон на краще. Я цього не допущу. Право бути обраним – це конституційне право кожного громадянина України. Тому ніяких 2/3, 5% чи інших «схем» не буде. Це позиція і моя, і партії «Слуга Народу».

Gepostet von Володимир Зеленський am Mittwoch, 6. Mai 2020

Я цього не допущу. Право бути обраним – це конституційне право кожного громадянина України. Тому жодних 2/3, 5% або інших “схем” не буде. Це позиція і моя, і партії “слуг народу”, – підкреслив президент, зазначивши, що він є гарантом цього конституційного права.

Чтайте також:  Рік після перемоги Зеленського: що вдалося зробити

Зеленський також звернувся до “старих політиків”, сказавши, що якщо ті не мають підтримки в якомусь регіоні, то потрібно міняти не виборче законодавство, а свої вчинки.