Zoom впровадить систему захисту конфіденційності користувачів

Компанія також вирішила припинити спільне використання даних користувачів з Facebook


Американська компанія комунікаційних технологій Zoom заявила, що розширить деякі засоби захисту конфіденційності та безпеки для користувачів в межах угоди з генпрокурором Нью-Йорку. Про це повідомляє The Hill.

Компанія повідомила, що впровадить програму захисту даних і проведе оцінку ризиків для перевірки вразливостей програмного забезпечення. Zoom також підвищить безпеку інформації користувачів, розширивши протоколи шифрування, і для контролю доступу також увімкне паролі по замовчуванню для кожного зібрання.

Компанія також запланувала здійснення кроків для припинення спільного використання даних користувачів разом з Facebook та буде розслідувати будь-які повідомлення про неправомірні дії на її платформі.

Нагадаємо: під час пандемії сервісом Zoom скористалось рекордна кількість людей, через карантин їм довелося перейти в онлайн, як для роботи, так і для навчання.

Чтайте також:  Коронавірус у світі: відомо, скільки українців захворіли за кордоном

На початку квітня Нью-Йоркським школам заборонили використовувати Zoom для дистанційного навчання. Рішення з’явилось після новини про те, що кілька тисяч особистих відеодзвінків, зроблених по Zoom,були опубліковані на YouTube и Vimeo. До їхнього числа, зокрема, потрапили записи консультацій з лікарями, психотерапевтами, нарад з озвученням фінансових показників тощо.

Як повідомлялось, у минулому місяці Zoom обрала Oracle для своєї хмарної інфраструктури, оминувши світових лідерів – Amazon Web Services, хмарну платформу Alphabet і Azure от Microsoft.