В Італії від COVID-19 помер один із лідерів руху противників вакцинації

В Італії від коронавірусу помер 63-річний Луїджі Маріллі. Він очолював громадський рух “Звільнимо Італію”, який виступав проти вакцинації.

Джерело: TGcom24
Чоловіка з інфекцією доправили до лікарні поблизу. Однак він відмовився від лікування та вирішив повернутися додому. Там він і помер від ускладнень недуги, як повідомив місцевий телеканал.

Смерть противника вакцинації розбурхала мережу
Громадський рух “Звільнимо Італію” об’єднує противників вакцинації, одним із очільників був Маріллі. Вони й опублікували пост про його смерть. Однак не вказали причини смерті чоловіка.

“Біль скорботи по Луїджі стає несамовитим, тому що людяність і доброта душі були для нього суттю життя”, – мовиться в повідомленні.

Про смерть внаслідок коронавірусу також написав і один з близьких друзів антивакцинатора – підприємець Марино Реккьюті.

“Помер мій справжній друг, якого я знав понад 15 років, який працював зі мною і якого можна було б врятувати, якби він не дотримувався вашої ідеології замість того, щоб дослухатися до сім’ї та друзів. Всім вам повинно бути соромно навіть називати його ім’я. Це на вашій совісті”, – написав Реккьюті під публікацією про смерть чоловіка.

Чтайте також:  Вічна пам’ять. У Франції загинув наш земляк з Коломиї Петро Стефак. Просимо щирої молитви за вічний спокій

Представники руху обурені
Про смерть антивакцинатора розповіли й багато італійських ЗМІ, що викликало бурхливу реакцію з боку антивакцинаторського руху. Вони розмістили у себе на сайті спеціальний пресреліз, в якому закликали пресу припинити “медійне мародерство” у зв’язку зі смертю Маріллі.

Також вони додали, що вакциновані та люди без щеплення від COVID-19 нібито хворіють однаково.

Ще один противних вакцинації помер від недуги
Наприкінці грудня 2021 року в одному з лікувальних установ Італії помер від важких ускладнень, викликаних коронавірусом, ще один відомий в країні противник вакцинації Мауріціо Буратті.

Він виступав проти обмежень, пов’язаних з пандемією коронавірусу. Заявляв, що тим самим захищає Конституцію і не збирається проходити тестування на СOVID-19 через те, що, за його словами, нібито вірус викликають самі тестові мазки.

Кількість нових COVID-хворих в Італії стрімко зростає
З кінця грудня 2021 року в країні спостерігається різке зростання заражень коронавірусом.
За добу 16 січня там виявили понад 157 тисяч випадків захворювання.
На початку січня на тлі різкого зростання кількості заражень COVID-19 влада Італії ввела обов’язкову вакцинацію для людей віком від 50 років.
Кількість вакцинованих та перехворілих за останні пів року серед населення, віком старше 12 років, у країні досягло майже 90%. Зараз триває процес ревакцинації.

Чтайте також:  Я мама бійця, сьогодні мій син, перебуває на Азовсталі, я відмовляюся вірити у те що чую, молюся і прошу молитву за наших дітей