До сироїдіння і вегетаріанства жінка привчає і трьох своїх дітей. Вона переконана, що фруктів, ягід і зелені людині цілком достатньо для нормального життя і здоров`я. “А ще це дуже вигідно для сімейного бюджету, бо ми більше не витрачаємо кошти на ліки”, – каже жінка.
Я з дитинства страждала від сильної алергії, яка спричинювала набряк Квінке. Часто потрапляла через це до реанімації. Лікарі повністю вилікувати мене не могли. Знімали симптоми і відправляли додому. До наступного нападу, – розповідає Олена Мельник.
– З 20 років я зацікавилася натуральним харчуванням – вегетаріанством, веганством, сироїдством. Зрозуміла, наскільки це природньо і корисно для нашого організму.
Спочатку Олена відмовилася від м`яса, молочних продуктів та хліба. Натомість додала у раціон бджолопродукти – мед, пилок, пергу, маточне молоко. Із фруктів – банани, апельсини, мандарини, лимон.
– Почуватися стала краще. Однак, раз на рік алергічний напад усе ж траплявся, – продовжує чернівчанка. – За цей час у мене народилося двоє синів. Вони підростали і, на жаль, постійно «підчеплювали» вірусні інфекції.
Три роки тому Олена Мельник повністю перейшла на харчування сирими продуктами. І саме після цього забула про хворобу, яку лікарі вважали невиліковною. До речі, тоді ж завагітніла третьою дитиною. Жінка зізнається: це була її найлегша вагітність, хоча свій раціон вона не змінювала.
– Донечка народилася здоровою. До речі, її намагаюся теж годувати виключно натуральними продуктами. Зокрема, першим прикормом був авокадо – це плід, який не викликає алергії, а от за поживною цінністю перевищує м`ясо, – розповідає Олена.
– Тоді відкоригувала раціон старших синів. Зокрема, повністю відмінила м`ясо, молочні каші та хліб. Вони містять глютен, який дуже шкодить кишківнику. Фактично, спричинює процес бродіння. Звідси – усі хвороби.
Тепер вранці Олена Мельник випиває склянку медової води, до якої додає Іван-чай та прополіс. Після першої години дня їсть овочевий салат з водоростями. При чому до салату додає лише ті овочі, які виростила власноруч на дачі. На ринку купує переважно дикорослі рослини, наприклад, чорну редьку, топінамбур (те, що точно не кроплять хімікатами). А водорості чудово замінили їй білкову їжу.
На вечір їсть фрукти, ягоди та п`є чай з медом. Каже, після того, як перейшла на сиру їжу, покращився настрій, шкіра стала виглядати бездоганно, відчуває море енергії та сил.
Дітям Олена все ж варить каші, але безглютенові – гречану та кукурудзяну. Також готує овочеві супи.
– Переконана, що фруктів, ягід і зелені людині цілком достатньо для нормального життя і здоров`я, – каже жінка.
– А ще це дуже вигідно для сімейного бюджету, бо ми більше не витрачаємо кошти на ліки.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…