Акції на підтримку України та проти агресії Росії проводять по всьому світу (відео, фото)

Вторгнення Росії в Україну з повномасштабними військовими діями 24 лютого різко засудили в усьому світі – лідери держав вводять проти РФ нові санкції, а люди виходять на мітинги та акції на підтримку нашої країни.

Як проходять заходи в столицях і великих містах різних країн – дивіться в матеріалі нижче.

Люди приносять українські прапори та іншу національну символіку, вигукують гасла проти військової агресії РФ, тримають плакати з написами на різних мовах “Зупиніть Путіна”, “Ми за Україну”, “Україна вільна”, “Стоп російській атаці”, “Руки геть від України” та інші.

Також численні акції проводять під стінами російських посольств і консульств.

Акція в Лондоні
У столиці Великої Британії велика кількість людей зібралася на Даунінг Стріт. Громадяни в тому числі закликають прем’єра Бориса Джонсона посилити санкції проти РФ через напад на Україну.

Чтайте також:  COVID-19 й надалі становить дуже високі ризики для світу, пандемія триватиме ще довго. комітет ВООЗ.

У Лондоні провели акцію За Україну і проти російської агресії (фото: facebook.com/artem.sokolenko.1)

Акції в Хайфі
В Ізраїлі на протест проти агресії Росії й на підтримку України в місті Хайфа під консульством РФ зібралося близько тисячі людей.


Як в мережі розповідають очевидці – деякі навіть закликали “штурмувати” будівлю диппредставництва через дії Кремля і нападом на Україну.

Акція в Хайфі на підтримку України біля консульства РФ (фото: facebook.com/artem.sokolenko.1)

Крім того, масові акції пройшли в різних містах Австрії, Іспанії, Канади, Латвії, Нідерландів, Німеччини, Швеції, Японії, Чехії, на Шрі-Ланці.

Акція в Празі проти військового вторгнення РФ в Україну (фото: krymr.com)

У Росії протестують проти війни з Україною: затримано майже 900 осіб
У столиці Німеччини Берліні люди зібралися біля Брандербурзьких воріт, підсвічених кольорами українського прапора, передає Радіо “Свобода”.

Чтайте також:  Стане бабусею! Новина про Заворотнюк вразила шанувальників. “Настя щаслива?”

А у Вільнюсі громадянин Білорусі і РФ музикант Тімоті Суладзе на знак протесту спалив свій російський паспорт перед посольством країни.

Ктоме того, антивоєнні акції провели в Алмати в Казахстані біля будівлі консульства РФ, де були затримані близько десятка осіб, яких силовики відвезли на автозаку.