Окуляри Envision допоможуть людям з вадами зору читати книги і орієнтуватися в просторі

Ці очки допоможуть мільйонам людей орієнтуватися в просторі

Голландський стартап Envision у партнерстві з Google Glass розробив окуляри для штучного інтелекту. Вони допоможуть сліпим і слабозрячим людям бачити.

Окуляри можуть отримувати інформацію з зображень людей, об’єктів і громадського транспорту, а потім розповідати власнику словами. Він може читати книги, запам’ятовувати обличчя друзів і відповідні імена, а також описувати навколишнє середовище, таку як поїзд і попереджувальні знаки. Користувач зі слабким зором може використовувати окуляри, щоб прочитати рецепт у кулінарній книзі.

Пристрій було розроблено Envision, розташоване в Гаазі, Нідерланди, і працювало з Google Glass. Envision стверджує, що в даний час вона використовує саме швидке і точне програмне забезпечення для оптичного розпізнавання символів (OCR). Він здатний читати будь-який текст на більш ніж 60 мовами з будь-якого типу поверхні, від харчових етикеток до почерку.

Чтайте також:  Вчені вперше створили чіп, який повністю імітує роботу людського мозку

Envision розробила програмне забезпечення для сильно порочить Google Glass, який перестав бути споживчим продуктом, але живе на підприємстві як помічник по гучномовному зв’язку на складах і заводах.

В даний час розумні окуляри можна забронювати на офіційному сайті Envision. Є два варіанти на вибір, і ціна становить 1499 євро і 1699 євро відповідно. Після початку поставок в серпні 2020 року офіційна роздрібна ціна досягне 1899 євро.