Усі українці, які отримують соціальні виплати, повинні мати власний соціальний рахунок. На соціальний рахунок надходитимуть виплати із різних джерел, які отримують громадяни. Відкрити карту з таким рахунком можна у багатьох банках.
Про те, навіщо цей рахунок потрібен, а також де і як можна його відкрити, розповіли Факти ІCTV.
Соціальний рахунок – це банківська карта, на яку стікатимуться всі соцвиплати, що припадають власнику цієї картки. Зокрема це можуть бути різні види пенсій, стипендії, субсидії, декретні виплати, пільги, а також виплати з безробіття.
Для того, щоб відкрити цей рахунок, слід обзавестись соціальною карткою. Ці картки призначені виключно для надходження соцвиплат. Оформити такий соціальний рахунок та соціальну картку можна у багатьох українських банках.
ПриватБанк
Найбільший та один із найбільш популярних банків України надає громадянам послуги з відкриття та обслуговування соціального рахунку. Причому в ПриватБанку до соціальної картки можна підключити різні соціальні виплати, а також пенсію та зарплату.
Час оформлення такої картки займе не більше 15 хвилин, кажуть працівники ПриватБанку.
При собі потрібно мати такі документи:
паспорт;
ІПН (індивідуальний податковий номер).
Цього достатньо, щоб оформити соціальну картку.
Ощадбанк
В Ощадбанку соціальну карту можна оформити або, особисто з’явившись у відділення банку з потрібними документами, або онлайн. Для того щоб оформити соціальну карту в Ощадбанку онлайн, слід перейти за таким посиланням: https://www.oschadbank.ua/card/standart
Далі потрібно виконати таку послідовність дій:
вказати свій номер телефону;
натиснути “Надіслати заявку”.
Після цього залишається чекати дзвінка від працівників банку, які мають зазначити, в який час і де ви можете забрати свою соціальну картку.
UKRSIBBANK
Цей банк укладає договори практично з усіма соціальними органами. Тому в нього також сміливо можна замовляти соціальну картку, оскільки ви точно знатимете, що туди прийдуть всі належні вам соцвиплати.
Щоб оформити собі картку в UKRSIBBANK, потрібно також мати мінімальний стандартний набір документів: паспорт та ІПН (індивідуальний податковий номер).