“Бачив образу в його очах”: Макрон розкрив деталі своїх багатогодинних розмов з Путіним

Путін хоче відновити імперію, зауважив Макрон.

Президент Франції Еммануель Макрон, який вкрай часто спілкується телефон із російським диктатором Путіним і проводить з ним багатогодинні робочі зустрічі, зізнався, що побачив в очах кремлівського очільника.

Про це Макрон сказав в інтерв’ю CBS News.

За словами Макрона, він бачив в очах Путіна “образу” на країни Заходу, зокрема, США і ЄС. Президент Франції висловив думку, що ця “образа” ґрунтується на відчутті Путіна, що Захід нібито прагне “знищити” Росію.

“Ймовірно, свого роду образу (бачив в очах Путіна. – Ред.). Щодо останніх десятиліть і західного світу. Образа на США та ЄС надзвичайно важлива. І відчуття, що наша мета – знищити Росію. Я не вірю, що це наша мета. Це ніколи не було нашим прагненням у Франції”, – сказав Макрон.

Чтайте також:  Який ущерб понесе Росія за залякування всього світу? Фон дер Ляєн про санкції ЄС

Водночас Макрон заявив, що Франція і РФ “завжди мали дуже тісні культурні та історичні зв’язки, і французи завжди поважали російський народ”. Утім, він зауважив, що після довгої розмови із Путіним, усвідомив, що мета диктатора, можливо, “в тому, щоб відновити імперію”.

“Але у нього (Путіна. – Ред.) було таке почуття, коли у нас була дуже довга розмова. Тому що я витратив багато годин, щоб обговорити це з ними… І його мета та його, можливо, доля полягала в тому, щоб відновити, мабуть, імперію”, – підсумував Макрон.