“Він став Героєм, який віддав своє життя за Україну”: під час артилерійського обстрілу загинув Болотянський Володимир

Сумна звістка прилетіла на Тернопільщину під час артобстрілу на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини Болотянський Володимир.

Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці ГусятинськоїСТГ.

“У Гусятинську громаду знову прийшла сумна і трагічна звістка… 24 січня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу села Щербаки Запорізької області загинув наш земляк – військовослужбовець Болотянський Володимир”, – йдеться у повідомленні.

Володимир народився 1989 року в смт Гусятин. Він добровольцем пішов захищати Батьківщину від окупантів, до останнього був вірний військовій присязі.

“Володимир став Героєм, який віддав своє життя за волю і незалежність України. Він є прикладом того, як потрібно любити свою державу. Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину військовослужбовця. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Важко усвідомлювати, що знову втрачаємо найкращих. Співчуваємо рідним і близьким. Вічна пам’ять і вічна слава Герою! Герої не вмирають!”, – йдеться у дописі.

Чтайте також:  На «розмінованому» пляжі Маріуполя підірвалися 8-річна дитина та дорослий

Зустріч похоронного кортежу з тілом воїна відбудеться сьогодні, 01 лютого 2023 року, близько 11 години. Кортеж прямуватиме зі сторони міста Копичинці та проїжджатиме вулицями Б.Лепкого (біля поліклініки поворот направо), Коновальця. Просимо всіх мешканців смт Гусятин віддати останню шану Герою та зустріти його «живим коридором».