Попри важке поранення в шию, жінка дотягла нареченого до укриття, якому відірвало руку: неймовірна історія з фронту

Олена невдовзі зможе пересуватися сама, тож Станіслав, матиме змогу повести під вінець кохану, якій тепер завдячує ще й життям.

Збирались одружитися, натомість потрапили під мінометний обстріл.  У Дніпрі рятують наречених, які дістали вкрай тяжкі поранення на Луганщині. Станіславу вибухом відірвало руку, а уламками зрешетило живіт. Олена з пораненнями шиї, рук та ніг змогла витягнути коханого з-під ворожого вогню та врятувала йому життя, йдеться в ТСН.

Щемливу зустріч наречених зафільмували лікарі, на них вона на візку тримає його за вцілілу руку в реанімації. “Вмовляє, щоб він пошвидше виздоровлював. Це справжні людські почуття, які ми бачимо в реанімаційному відділенні”, – кажуть медики.

Станіслав відходить після операцій та згадує той день, коли з нареченою вижили дивом. Вони разом вивозили поранених бійців, аж раптом надійшов виклик: ще один захисник потребує допомоги. Та до машини не встигли дійти – потрапили під мінометний обстріл.“Оглушило. Тіло заніміло, запекло. Але я чую його крики – треба щось робити”, – розповідає Олена.

Чтайте також:  Вибух у комендатурі поліції Польщі: у ДСНС прокоментували інцидент

Сама стікала кров’ю, з уламками в тілі, але попри біль та слабкість, рятувала коханого. Олена одразу побачила: поранення в Станіслава дуже тяжкі. “Намагалась онімівшими руками накласти турнікет. І все, що могла, зробила. Найважче було затягнути саме в бліндаж. Я не знаю, це треба було зробити і все. Тягнула, скидала броню, руки тремтіли. Я власне зробила б це для будь-якої людини, не лише для свого нареченого”, – переконує дівчина.

“Тягнула сама, бронежилет скинула, каску. У неї поранення в шию і в ногу. Все, що я пам’ятаю, вона тримає пальцем собі шию, а другою – намотує мені турнікет”, – пригадує Станіслав.

Відчайдушна допомога Олени врятувала Станіслава, визнають медики лікарні Дніпра, куди доправили поранених з передової. Тут закохані вже витримали кілька операцій. “Станіслав був вкрай важкий. В комі, відірвало руку, багато уламків в животі. Олена – складне поранення, уламок залетів в шию, але все вдалось. Мабуть, доля так склалась, що їм обом пощастило. Все було вчасно”, – переконані медики.

Чтайте також:  Уловили лише легенький стукіт: як у темряві та диму вдалося врятувати жінку, яка втратила сина і чоловіка в Дніпрі

Вони познайомилися, боронячи Україну. Олена – перукарка з Дніпропетровщини – добровільно пішла парамедиком. Станіслав служив в Нацгвардії. Олена згадує, одразу звернула увагу на його сині очі, але про кохання, зізнається, навіть не думала. “Я йшла рятувати людей, тому що я це вмію. Який дивний тип. Далі оточення – і все було зрозуміло, хто є хто”, – каже дівчина.

Коли влітку їм вдалося вийти з оточення, усвідомили свої почуття, кажуть наречені. Перед пораненням Станіслав встиг освідчитися. “Якийсь час подумала. Тоді кажу, добре, я згодна, але ти встряв. Зі мною буде надійно, але спокійно не буде. Я замовила вже сукню і вже обручки в нас готові. Хотілося красиво, як дівчинка”, – каже Олена.

“Вона добра людина. Була дорога – зараз ще стала дорожча. Тільки не знаю, як оце одружитися з таким пораненням”, – каже Станіслав.

Ті, хто переніс такі випробування, подолають усе, впевнені лікарі.