Трюдо і Зеленський обговорили спрощення візового режиму між Україною і Канадою

В Україну прибудуть канадські експерти для моніторингу стану відповідності країни візовим критеріям Канади

Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо спрощення візового режиму між Україною і Канадою, передає прес-служба Офісу президента.

У понеділок Зеленський провів телефонну розмову з Джастіном Трюдо, йдеться в повідомленні.

Український президент висловив сподівання на досягнення прогресу в процесі поступової лібералізації Канадою візового режиму для громадян України та запропонував прискорити відповідну двосторонню роботу на рівні урядів.

«Ми маємо вже зараз окреслити часові рамки початку двостороннього візового діалогу. Можемо розпочати спрощення візового режиму з окремих категорій громадян, наприклад молоді, студентів, як говорили в Торонто торік. Очікуємо на прибуття в Україну групи канадських експертів для моніторингу стану відповідності України візовим критеріям Канади», – запропонував Зеленський.

У відповідь Джастін Трюдо зазначив, що, попри складну ситуацію, зараз є можливість переглянути візовий режим для його лібералізації, і над цим треба працювати.

Чтайте також:  В Україні перевірять сімейних лікарів: як каратимуть за порушення

Також він переказав слова підтримки Олені Зеленській, яка захворіла на коронавірус COVID-19, як свого часу Софі Трюдо. Було обговорено заходи обох країн з метою протидії коронавірусу та можливості співпраці для подолання пандемії.

«Ми вдячні за гуманітарну допомогу Канади для протидії захворюванню в Україні по лінії Гуманітарного фонду ООН розміром 500 000 канадських доларів», – наголосив Зеленський.