62-річна жінка відверто розповіла про секс під час менопаузи

Сюзанна зізналася, що її найкращий секс був у 40, але зараз вона також отримує задоволення у ліжку.

Ведуча подкасту Sex Advice for Seniors – Сюзанна Ноубл – відверто розповіла про секс після 60 років.

Про це пише dailystar.co.uk.

Так, жінка поділилася, що 40 років був часом, коли вона отримувала “найбільше задоволення” у спальні. Вона була “постійно збуджена” протягом цього десятиліття. Втім, і через два десятиліття вона все ще насолоджується “гарною метушнею” у ліжку.

Після настання менопаузи Сюзанні, якій зараз 62 роки, довелося “повторно зайнятися” сексом та повернути свою чарівність.

Зараз вона перебуває у стосунках із 62-річним Пітером Марріотом, який є співведучим їхнього подкасту. Пара відкрито говорить про секс у пізнішому віці і має відкриті стосунки, в яких вони поводяться як “друзі за вигодою”.

“Мені пощастило, що я маю лібідо. Я досі отримую задоволення від сексу. Я дізналася, що багато чоловіків віком 30 років хочуть бути із 60-річною жінкою. Для мене мої 40 років – це був найкращий час. Я була розлучена і отримувала величезне задоволення. Моє лібідо було вище ніж дах. Я весь час була збуджена. У 50 веселощі закінчилися. У моїх 60 це десь посередині. Я більше не в стані підвищеної готовності, але тепер я можу залишити цей досвід позаду”, – розповіла Ноубл.

Чтайте також:  В Україні чоловіки займаються сексом частіше за жінок і теж імітують оргазм (дослідження)

Сюзанна додала, що у свої 40 часто займалася сексом щодня чи щотижня, але все змінилося, коли у 50 років у неї настала менопауза. Тоді жінка зустрічалася з 33-річним чоловіком.

“Тоді я все ще почувалася сексуальною. У міру того, як наші стосунки розвивалися, у мене почалася менопауза. У мене були припливи. Моє лібідо змінилося. Я сказала йому: “Я не думаю, що справедливо піддавати тебе цьому”, – пригадала вона.

Протягом наступних декількох років Сюзанна говорила, що “плакала” за собою колишньою і сумувала за сексом.
2018 року жінка завантажила собі застосунок для знайомств Tinder. Там вона познайомилася зі своїм партнером, 64-річним Бобом. За словами Сюзанни, вона знову почала почуватися сексуальною.

“Ми разом пройшли через пандемію. Я повернула собі сексуальність і знову займалася сексом. Але, на жаль, він помер”, – повідомила вона.

З часом у День святого Валентина вона розмістила повідомлення у Facebook, в якому йшлося, що вона незаміжня. Пітер, який раніше спілкувався із Сюзанною у Facebook, зв’язався з нею, щоб запросити її на побачення, і відтоді пара порозумілася.

Чтайте також:  Знак Зодіаку, який може зустріти свою долю вже сьогодні-завтра

Сюзанна сказала: “Ми почали спати разом – це весело. Ми говорили про відкриті стосунки. Ми відкрито говорили про секс у подальшому житті. Я знаю, як мені це подобається і як не подобається. Як жінка похилого віку, аспекти того, як ви займаєтеся сексом, змінюються. Мені дуже зручно користуватися мастилами. Немає нічого поганого в тому, що мені потрібна допомога. Важливо спілкуватися”.

Сюзанна насолоджується сексом тричі на місяць, але вже не так “божевільно”, як було у 40.

Вона додала: “Три рази на місяць – це добре. Іноді це щотижня чи раз на два тижні. Це не такий оргазм, як у моїх40, але мене це не так турбує. Я не маю бажання робити якісь божевільні речі, які я робила. Я не маю для цього ентузіазму. Я знаю, що мені подобається, а що ні”.

Пара разом веде подкаст, де ділиться своїми поглядами та порадами про близькість у подальшому житті. Хоча Сюзанні, як і раніше, подобається секс, вона розуміє, що він не однаковий для всіх.

Вона сказала: “Я не говорила про це, коли була одружена. Чим раніше ви зможете порушити цю тему зі своїм партнером, тим краще”.