15-річна дівчина розкопала могилу серійного вбивці після снів: чим усе закінчилося

Вона розповіла, що їй снилося.

Дівчинка-підліток ексгумувала тіло вбивці після того, як він з’явився їй уві сні і благав про допомогу.

Про це пише dailystar.co.uk.

Після серії химерних снів, де мертвий вбивця “говорив” із 15-річною дівчинкою і благав її про допомогу, підліток була спіймана за викопуванням його тіла.

Ласаро Барбоза де Соуза вбив шістьох людей у Бразилії в ході серії вбивств 2021 року, перш ніж поліція наздогнала його в кривавій перестрілці.

Але в березні цього року — майже через два роки після того, як вбивцю і ґвалтівника було застрелено поліцією в будинку його колишньої свекрухи в Гоясі, центральна Бразилія, — могила де Соузи була розкопана.

Слідчий Рафаель Неріс повідомив журналістам, що 15-річну дівчину, ім’я якої не розголошується, вистежили після того, як її помітили камери відеоспостереження.

Коли її заарештували 15 березня, на її одязі все ще був могильний бруд.

Чтайте також:  20-річна дівчина «по приколу» з’їла мухомор: потерпілу госпіталізували

“Було зрозуміло, що саме вона пограбувала могилу”, — сказав він.

Вона зізнався в ексгумації тіла після того, як їй наснилося, що вбивця все ще живий і “потребує її допомоги”.

“Дівчина повідомила, що їй снилося декілька снів, у яких Ласаро з’являвся і просив її витягнути його з могили, тому що він був живий і потребував її допомоги”, — пояснив він.

Поліція повідомила, що дівчину відвіз на цвинтар її 21-річний бойфренд. Попри те, що коханий намагався попередити, що це неправильно і що їм не можна туди ходити, вона сильно наполягала.

Хоча спершу повідомлялося про те, що череп де Соузи був вкрадений, пізніше було встановлено, що саме тіло не постраждало.

За словами Неріс, дівчинку можуть не звинуватити, і зараз могила знову засипана і відновлена.

Чтайте також:  Всі симптоми коронавірусу: медики озвучили покрокові етапи захворювання

Терор де Соузи розпочався 9 липня 2021 року. Він увірвався до будинку Клаудіо Відаля, вбивши бізнесмена та двох його синів. Потім де Соуза викрав дружину Відаля, 43-річну Клеоніс Маркес, перш ніж убити її, поки він ховався від поліції.

Потім він вривався до низки інших прилеглих будинків, часто змушуючи мешканців пити і брати із собою гній. 12 червня поліції вдалося вистежити де Соузу, але після короткої перестрілки йому вдалося втекти. Він застрелив трьох мешканців будинку, двоє з них були тяжко поранені. 15 червня він брав участь у черговій перестрілці з поліцією, поранивши одного офіцера.

Весь наступний тиждень він переховувався, час від часу його помічала поліція, але йому завжди вдавалося втекти. Але 28 червня кілера вистежили до будинку своєї колишньої свекрухи. Де Соуза був оточений і загинув від куль.