“Ставлять собі просто в гаражі”багаті українці скуповують апарати штучної вентиляції легенів

Багаті українці під час спалаху коронавіруса  купують собі особисті апарати штучної вентиляції легенів, які ставлять прямо в коробках у себе в гаражі.

Це відбувається під час того, як країні не вистачає цих апаратів.

“Протягом останнього тижня, дуже багаті українські підприємці в приватному порядку купують собі апарати ШВЛ без установки. Типу доставте коробку до нас на склад тут постоїть. Тобто, знаючи вже що в країні є проблема з кількістю і типом ШВЛ ставлять їх просто в гаражі на випадок якщо вони або хтось з їхніх близьких захворіє “.

При цьому Давиденко зазначає, що подібне поводження є не тільки аморальним, а й з практичної точки зору безглуздим.

“Хочу запитати  Хлопці, а як ви собі це уявляєте? Ну от не дай Бог ви або хтось із ваших близьких захворів коронавірусом. І що? Ви і справді думаєте, що ви приїдете в реанімацію інфекційного відділення, яке буде забито хворими зі своїм апаратом вентиляції легенів?

Чтайте також:  Бунт проти карантину: У Авакова терміново відреагували, буде покарання. “Не загравайте з вірусом”

Як на вас будуть дивитися люди? Як на вас будуть дивитися адміністрація?

Як на вас будуть дивитися лікарі-реаніматологи та інфекціоністи, які в гострій нестачі ШВЛ по країні і цілодобово рятуючи життя простих людей будуть знати, що у вас весь цей час такий потрібний ШВЛ просто тупо стояв в гаражі замість того щоб рятувати життя українців “– пише бізнесмен.

За словами Давиденка, крім покупки самого апарату ШВЛ, його ще потрібно встановити, підключити, інсталювати, налаштувати. І часу на це, поки будуть рятувати людину, може просто не вистачити.

“Відверто. Це буде погано. Якщо ви переживаєте. Якщо у вас є гроші і бажання. Робіть як Джек Ма (китайський мільярдер скуповував маски по всьому світі під час їх нестачі в КНР і безкоштовно роздавав людям – Ред.).

Чтайте також:  З 8 січня у супермаркетах ЗАБОРОНЯТЬ продаж низки повсякденних товарів

Купуйте ШВЛ і відразу ставте його в подарунок в будь-інфекційні відділення української лікарні. Повірте, якщо вам не дай Бог воно таки знадобиться вас будуть там лікувати як найкращого і найголовнішого пацієнта “ – додав він.