“Поверніть мою дитину”: мама 21-річної заручниці ХАМАСу розповіла деталі про її викрадення та поранення

Жінка розповіла, що “Мія – невинна дитина, яка просто хотіла піти на вечірку зі своїми друзями, а в результаті її викрали та забрали з дому”.

Розбита горем мати викраденої ізраїльтянки Мії Шем заявила, що “благає світ повернути мою дитину додому” після того, як терористи ХАМАС показали 21-річну дівчину на тривожному відео із заручниками.

Про це повідомляє Daily Mail.

Керен Шем, чия викрадена донька є громадянкою Франції та Ізраїлю, звернулася з закликом повернути додому її дитину та інших заручників, захоплених бойовиками ХАМАС 7 жовтня.

Що відомо про викрадення Мії Шем

Керен розповіла, що її донька була серед учасників музичного фестивалю Nova поблизу кордону з Газою. У дівчину стріляли та викрали.

“Вона тільки пішла на вечірку, на фестивальну вечірку, щоб трохи повеселитися… І тепер вона в Газі”, – сказала згорьована мама.

Родина Мії втратила з нею зв’язок під час фестивалю після останнього повідомлення дівчини з таким текстом: “Вони стріляють у нас. Будь ласка, прийдіть і врятуйте нас!” Після цього мама годинами телефонувала доньці, однак та вже не відповідала.

На пресконференції 17 жовтня Керен закликала світ об’єднатися, щоб зупинити ХАМАС.

Чтайте також:  Міноборони Ізраїлю, який вакцинувався 4 рази, захворів на COVID-19

“Є багато дітей, які пішли на цю вечірку, багато немовлят, дітей, людей похилого віку та тих, хто пережив Голокост, яких викрали, їхні будинки спалили. Це злочин проти людства, і ми всі повинні зібратися, припинити цей терор і повернути всіх додому”, – заявила мама Мії.

Брат Мії заявив, що родина хоче лише одного – щоб його сестра “та всі інші заручники, захоплені в Секторі Гази, були повернуті додому”.

“Мія – невинна дитина, яка просто хотіла піти на вечірку зі своїми друзями, а в результаті її викрали та забрали з дому”, – додала Керен.

ХАМАС показав відео з Мією
Жінка понад тиждень не знала, чи жива її донька, перш ніж жахливі кадри полоненої дівчини були опубліковані з боку Гази напередодні ввечері.

“Поверніть мою дитину додому”, – емоційно закликала сім’я зниклої ізраїльської заручниці.

На відео від ХАМАСу видно, як молода жінка звертається івритом на камеру. Дівчина каже, що вона з центрального Ізраїлю, і що викрадачі піклуються про неї.

“Я лише прошу, щоб ви вивезли мене звідси якомога швидше. Будь ласка”, – закликала заручниця ізраїльський уряд

Чтайте також:  Ізраїльська армія почала операцію на півдні Сектора Гази

“Ходили чутки, що вона поранена у плече чи ногу. Вона була поранена в руку. Її прооперували”, – повідомила Керен.

Про відео з Мією жінка додала: “Вона має наляканий вигляд. Вона говорить те, що їй кажуть. Я дуже переживаю за неї”.

Керен лише 14 жовтня дізналася, що її доньку викрали, і вона не була серед сотень ізраїльтян, убитих ХАМАСом.

“Я була така щаслива, це так жалюгідно. Я була рада почути, що моя дитина [перебуває в полоні] у найгіршого ворога у світі. Я маю на увазі, Бог знає, через що вона проходить”, – поділилася жінка.

Керен, мама-одиначка чотирьох дітей, сказала, що старша донька Мія була її найкращим другом і завжди допомагала з домашніми справами.

“У неї розум 50-річної жінки, а не 20-річної дівчини. Вона така зріла, і вона – справжній воїн. Я знаю, що вона там з іншими людьми в Газі, і я впевнена, що вона піклується про них”, – додала мама заручниці.