Пенсія в Україні: як самостійно розрахувати розмір виплат

Потрібно лише зареєструвати особистий кабінет на вебпорталі ПФУ та внести свої дані.

2024 року українці мають можливість розрахувати розмір пенсійних виплат та вік виходу на пенсію, просто вводячи свої особисті дані та суму актуального доходу у електронний сервіс.

Про це повідомили у Пенсійному фонді України.

У відомості розповіли, що наразі розрахувати розмір майбутніх виплат можливо за допомогою “пенсійного калькулятора”. Це електронний сервіс, який дозволяє визначити розмір майбутньої пенсії і навіть вік її отримання.

На офіційному сайті фонду радять обрати відповідний алгоритм розрахунку пенсії — за введеними даними або враховуючи стаж, що буде набуто на дату настання пенсійного віку.

“При необхідності актуалізуйте дані щодо трудової діяльності — доповніть періоди трудової діяльності з визначенням заробітної плати та відредагуйте (за потреби) суми щомісячного заробітку. Натисніть “Додати період”, в анкеті “Новий період трудової діяльності” заповніть необхідні поля”, — йдеться у повідомленні.

Чтайте також:  Завідувачка дитсадка, яка звільнила виховательку за фото в купальнику, поновилася на посаді

Крім того, як зазначають у ПФУ, результати персонального розрахунку пенсії будуть доступні в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України постійно.