Виплату пенсій закінчено – все: у Кабміні звернулися до людей з важливим попередженням

Що потрібно знати

У ПФУ розповіли про фінансування пенсій за квітень
У Пенсійному фонді України регулярно здійснюють фінансування виплат громадянам, про що потім звітують у себе на сторінці соціальної мережі. Так от цього разу теж не стало винятком, оскільки у ПФУ повідомили громадянам про закінчення фінансування пенсій, лікарняних та субсидій за квітень.

Згідно з інформацією на виплату пенсій, було направлено 60.5 мільярдів гривень. На виплату житлових субсидій та пільг було виділено 5,3 мільярда гривень.

Станом на п’ятницю, 26 квітня, на страхові виплати було направлено 2655.8 мільйонів гривень, у тому числі і на оплату лікарняних – 1491.7 мільйонів гривень.

У квітні було надано 982 тисячі послуг особам, які звернулися до органів Пенсійного фонду України.

Варто зазначити, що серед українських пенсіонерів близько 2,7 млн ​​тих, хто продовжує працювати. Вони в середньому одержують виплату у розмірі 6 тис. грн. Усього пенсію отримують 10,1 млн. осіб.

Чтайте також:  Доню повернись.. благаю людоньки допоможіть. Розшукують донечку, кому не важко максимальний репост

З них найбільшу кількість (2,6 млн.) отримують пенсію у розмірі до 3 тис. грн. Ще 1,7 млн. осіб одержують від 3 тис. до 4 тис. грн. Від 4 тис. до 5 тис. грн. отримують 1,8 млн. українців.

Отже, більшість українців на заслуженому відпочинку отримують виплати до 5 тис. грн. Високі пенсії (від 10 тис. грн.) отримують 1,2 млн. пенсіонерів.